Zakład Lecznictwa Stomatologicznego

ABC... Dental

Sosnowiec, ul. Witkiewicza 16, tel: 32 294 15 87, 517 066 817

E-mail: poczta@abcdental.pl

Certyfikat Colgate

Wybielanie zębów

Przez lata spożywamy kolorowe jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy palimy papierosy przez co zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć cześć przebarwień, lecz te które spenetrowały głęboko strukturę zęba trzeba wyczyścić w inny sposób. Takie plamy wymagają wybielania. Formuła wybielająca „By White” penetruje ząb poprzez kanaliki zębowe a jej silne i szybkie działanie spowodowane jest zimnym światłem lampy Whitedent Dzięki temu przebarwienia znikają a Wy cieszycie się swoim nowym wyglądem.

15 minutowa procedura natychmiastowo utlenia 10 lub więcej zębów przywracając im ich naturalną biel. Efektem jest wybielenie zębów od 2 do 5 odcieni według skali VITA standardowo używanej przez stomatologów. Czas wybielania można wydłużyć max do 30 min. Rezultaty są o 30% lepsze od wybielania nakładkowego. Zabieg jest BEZBOLESNY.

W czasie i po wybielaniu możliwa jest krótka nadwrażliwość zębów na bodźce termiczne.

Są to zabiegi ZUPEŁNIE BEZPIECZNE dla zębów.

Należy pamiętać o tym, że wypełnienia (plomby) nie wybielają się. Po zakończonym zabiegu wypełnienia powinny być wymienione na jaśniejszy kolor, dobrany do wybielonych zębów.

Wybielanie zębów martwych przebiega na kilku wizytach.

Wybielanie zębów metodą nakładkową w domu wymaga wykonania indywidualnych szyn do wybielania dla pacjenta.